Zvyšte výkon💪 a účinnost Vaší filtrace Více zde 02d 07h 11m 25s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

NAKUPUJTE S DOPRAVOU ZDARMA!

V kategorii: www stránky obsah

Při nákupu nad 500 Kč nebo 22.19. EUR máte možnost využít dopravu zdarma přes přepravní metody Zásilkovna.cz a Česká pošta Balíkovna.

ZDARMA od 500 Kč
ZDARMA od 500 Kč
Více než 2500 odběrných míst v ČR a více než 600 odběrných míst v SK. Seznam odběrných míst naleznete zde. Více než 220 odběrných míst v ČR. Seznam Balíkoven naleznete zde.
Maximální hmotnost zásilky omezená přepravcem 5 kg Maximální hmotnost zásilky omezená přepravcem 20 kg
Nejdelší povolená délka balíku omezaná přepravcem 70 cm Nejdelší povolená délka balíku omezaná přepravcem 70 cm
Maximální součet délky + výšky + šířky balíku omezené přepravcem 120 cm Maximální rozměry balíku omezené přepravcem 70 cm x 50cm x 50 cm

Co je a jak probíhá odběr v Balíkovně? 

Česká pošta Balíkovna je v podstatě balík s uložením na poště, pouze s tím rozdílem, že Česká pošta u těchto balíků omezila hmotnost na 20 kg. Navíc v případě využití této služby probíhá výdej zrychleně, protože je služba určena pouze pro výdej balíků a nezdržují Vás proto ostatní zákazníci, kteří chtějí podat balíky, složenku či jinou službu České pošty.

Co je a jak probíhá odběr v Zásilkovně? 

Výdejní místa Zásilkovny jsou běžné obchody ve Vašem okolí, například místní potraviny, drogerie či benzínová pumpa. Tyto obchody jsou zapojeny do výdejní sítě a můžete si na ně nechat zaslat Váš balík. Po cestě domů si proto například zajdete nakoupit nebo načerpat benzín a rovnou si vyzvednete Váš balík.

Navíc máte možnost: