Zvyšte výkon💪 a účinnost Vaší filtrace Více zde 02d 06h 50m 26s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Kde koupit akvarijní rybky - seznam ověřených chovatelů

V dnešní době není problém koupit jakoukoliv akvarijní techniku a rostliny. Výběr je na internetu opravdu široký. Jak je to ale s akvarijními rybami? Pokud si přejete pořídit nějaké méně obvyklé druhy, je to většinou problém, jelikož místní zverimexy mají obvykle jen pár druhů rybek. Často nejsou v prodejních nádržích v akvaristikách vhodné podmínky.

Pokud tedy plánujete větší nákup rybek nebo shnáníte ryby méně obvyklé, je nutné jít přímo ke zdroji - k chovatelům nebo importérům. V takovém případě je výběr podstatně bohatší, ceny lepší a rybky nemusí absolvovat stresující cestu do obchodů.

Na této stránce plánujeme zveřejňovat a aktualizovat seznam ověřených chovatelů, importérů ryb a také prověřených akvaristik s vhodnými podmínkami. Všichni chovatelé zde uvedení nám dali souhlas se zveřejněním. Pokud jste chovatelem, importérem nebo akvaristikou se specializací na ryby, napište nám prosím a do tabulky Vás zveřejníme. V souvislosti s ochranou osobních údajů nemůžeme bohužel vkládat chovatele, kteří nám neudělí souhlas.

Název

Kraj Adresa Kontakt Specializace Velkoobchodní nabídka Web
A.Q.A. spol.,s.r.o. Středočeský Kordačova 1844 
Kladno

VSebek@aqa.cz
777 629 016

Vše ANO www.aqa.cz
VIVARIUM
Středočeský Řípská, Mělník info@vivarium.cz
315622026
Vše NE www.vivarium.cz
Gigaexotic.eu
Pardubický Slezská 589, Chrudim gigaexotic@email.cz
731477108
Vše ANO www.gigaexotic.eu
Stanislav Brokl
Moravskoslezský Zeyerova 14, Opava stanislav.brokl@email.cz
606248815
Neonky, Tetry NE neonkyopava.sweb.cz

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde